30% off everything!!

Fustan i shkurtër asimetrik
Fustan i shkurtër asimetrik

Fustan i shkurtër asimetrik

Regular price
€135,00
Sale price
€95,00
Unit price
per 

Me thjeshtësinë dhe praktikalitetin që e karakterizon, ky fustan zgjidh problemet e çdo profesionisteje të ngarkuar që kërkon të vishet bukur. Motivi i ‘kolierit’ është huazuar nga xhubleta mirditore. 

Detaje

  • 100% pambuk
  • endur me tezgjah
  • prodhuar në Shqipëri
Tax included.

Masat (ne cm) duhet të shikohen si guidë e përgjithshme. Ka dallime të vogla ndër veshje. 

**Masa e modeles në foto: XXS
   Gjatësia: 175 cm

  Perimetër gjoksi Perimetër beli Perimetër vithesh
XXS 78 60 90
XS 81 64 94
S 86 69 99
M 91 74 104
L 97 79 109