30% off everything!!

Fustan i gjatë në linjë-H
Fustan i gjatë në linjë-H
Fustan i gjatë në linjë-H

Fustan i gjatë në linjë-H

Regular price
€160,00
Sale price
€111,00
Unit price
per 

Inspiruar nga filozofia e përgjithshme e veshjes mirditore: bazë e bardhë e mbledhur nga një qemer me printe të forta dhe apliqué kryq-kurorë në mëngë. Rastin zgjidheni vetë, ama sigurohuni që është i veçantë. 

 • 100% pambuk
 • endur me tezgjah
 • prodhuar në Shqipëri
  Tax included.

  Masat (ne cm) duhet të shikohen si guidë e përgjithshme. Ka dallime të vogla ndër veshje. 

  **Masa e modeles në foto: XXS
     Gjatësia: 175 cm

    Perimetër gjoksi Perimetër beli Perimetër vithesh
  XXS 78 60 90
  XS 81 64 94
  S 86 69 99
  M 91 74 104
  L 97 79 109