30% off everything!!

Fustan bodycon me jakë mandarin
Fustan bodycon me jakë mandarin
Fustan bodycon me jakë mandarin

Fustan bodycon me jakë mandarin

Regular price
€140,00
Sale price
€99,00
Unit price
per 

Mbështilluni në preçizion me pambuk të endur dhe jepini jetë linjave me kryqet anësore simetrike, ashtu siç përdoren tek xhubleta tradicionale.

Detaje

 • 100% pambuk
 • endur me tezgjah
 • prodhuar në Shqipëri
  Tax included.

  Masat (ne cm) duhet të shikohen si guidë e përgjithshme. Ka dallime të vogla ndër veshje. 

  **Masa e modeles në foto: XXS
     Gjatësia: 175 cm

    Perimetër gjoksi Perimetër beli Perimetër vithesh
  XXS 78 60 90
  XS 81 64 94
  S 86 69 99
  M 91 74 104
  L 97 79 109