30% off everything!!

Këmishë kuti me jakë mandarin
Këmishë kuti me jakë mandarin
Këmishë kuti me jakë mandarin

Këmishë kuti me jakë mandarin

Regular price
€90,00
Sale price
€63,00
Unit price
per 

Profesionalizëm i sjellë në një dimension tjetër me këtë model me struktura të drejta dhe të theksuara me apliqué elementi dekorativ zadrimor.

Detaje

  • 100% pambuk
  • endur me tezgjah
  • prodhuar në Shqipëri

Tax included.

Masat (ne cm) duhet të shikohen si guidë e përgjithshme. Ka dallime të vogla ndër veshje. 

**Masa e modeles në foto: XXS
   Gjatësia: 175 cm

  Perimetër gjoksi Perimetër beli Perimetër vithesh
XXS 78 60 90
XS 81 64 94
S 86 69 99
M 91 74 104
L 97 79 109