30% off everything!!

Këmishë me mëngë bishopi
Këmishë me mëngë bishopi
Këmishë me mëngë bishopi

Këmishë me mëngë bishopi

Regular price
€85,00
Sale price
€59,00
Unit price
per 

Ndërthurje elegance dhe profesionaliteti në një këmishë minimaliste me elemente dekorative zadrimore dhe thekë që sjellin pak lojë tek jaka dhe mëngët.  

Detaje

  • 100% pambuk
  • endur me tezgjah
  • prodhuar në Shqipëri
Tax included.

Masat (ne cm) duhet të shikohen si guidë e përgjithshme. Ka dallime të vogla ndër veshje. 

**Masa e modeles në foto: XXS
   Gjatësia: 175 cm

  Perimetër gjoksi Perimetër beli Perimetër vithesh
XXS 78 60 90
XS 81 64 94
S 86 69 99
M 91 74 104
L 97 79 109