30% off everything!!

Pantallona me linja të drejta dhe bel të gjatë
Pantallona me linja të drejta dhe bel të gjatë
Pantallona me linja të drejta dhe bel të gjatë

Pantallona me linja të drejta dhe bel të gjatë

Regular price
€110,00
Sale price
€77,00
Unit price
per 

Mblidhuni tërësisht me këtë model me linja te pastra të kurorëzuar në fund me motivin kryq-kurorë.

Detaje

  • 100% pambuk
  • endur me tezgjah
  • prodhuar në Shqipëri
Tax included.

Masat (ne cm) duhet të shikohen si guidë e përgjithshme. Ka dallime të vogla ndër veshje. 

**Masa e modeles në foto: XXS
   Gjatësia: 175 cm

  Perimetër gjoksi Perimetër beli Perimetër vithesh
XXS 78 60 90
XS 81 64 94
S 86 69 99
M 91 74 104
L 97 79 109